261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Výhodná sada - 2x solární pyramida Sun + regulační ventil

Výhodná sada - 2x solární pyramida Sun + regulační ventil

Výhodná sada solárních pyramid, regulačního ventilu a instalační sady

Datum: 8.4.2016 13:30 Odpovědi: 20

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Ivana Zrzavecká Datum:2.3.2023 18:02

Pyramida Sun

Dobrý den, prosím o informaci zda výhodná sada 2pyramidy jsou s průhledným (čirým) sklem/pláštěm nebo se jedná o bílý mléčný plast jako nabízíte při koupi jednotlivě.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.3.2023 10:11

Re: Pyramida Sun

Dobrý den, solární pyramidy jsou s matným krytem.

Autor:Martin Datum:9.5.2022 07:56

Ohřev

Dobrý den mám bazén Orlando 3,66 x 1,07 m a filtraci Pro Star 4 bude sada dostatečně výkonná a utáhne mi to filtrace? A potřebuji na montáž něco dokoupit nebo sada obsahuje vše potřebné?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.5.2022 08:53

Re: Ohřev

Dobrý den, filtrace je výkonná a utáhne to. Pokud nemáte hadice na propojení a stahovací pásky na upevnění hadice, bude třeba si je dokoupit.

Autor:Helena Datum:20.2.2022 11:29

připojovací hadice k produktu

Dobrý den, je zapotřebí dokoupit ještě hadici na připojení k filtraci? Mám u Vás zakoupen bazén Orlando s filtrací a příslušenstvím. Děkuji za odpověď.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:21.2.2022 09:30

Re: připojovací hadice k produktu

Dobrý den, pokud nemáte volnou hadici na připojení, tak je samozřejmě nutné je koupit. Budou stačit dva kusy, na propojení s filtrací. Další hadici vracíjící vodu do bazénu napojíte na solární ohřev.

Autor:Martin Crhonek Datum:19.1.2022 18:55

Solární ohřev na vířivku

Dobrý den. Mám od vás vířivku Pure Spa - Bubble Greywood Deluxe AP 4. Jde na ni napojit solární ohřev? Pokud ano,ta jak?Děkuji Martin Crhonek

Autor:Shop Marimex.cz Datum:20.1.2022 11:38

Re: Solární ohřev na vířivku

Dobrý den, na vířivky, které prodáváme, solární ohřev napojit nejde.

Autor:Oldřich Datum:15.1.2020 18:36

2 Pyramida sun

Dobrý den,máme od vás bazen 10m3 a filtraci prostar 4 jsou tyto dvě pyramidy dostačujicí na ohřev bazénu a zvládne to filtrace děkuji za odpověd.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.1.2020 08:22

Re: 2 Pyramida sun

Dobrý den, filtrace zvládne provoz dvou solárních pyramid Sun.
Autor:Michal Datum:28.7.2019 17:39

2xpyramida florida

Dobry den,
mame od Vas bazen Florida 3,05x0,91 m s filtraci Prostar3. Je k tomuto bazenu s touto filtraci vhodny tento solarni ohrev (2xpyramida) nebo byste doporucili jiny?

Dekuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.7.2019 13:42

Re: 2xpyramida florida

Dobrý den, ano, solární ohřev Pyramida Sun můžete k filtraci ProStar 3 použít.
Autor:Radka Zahradníčková Datum:20.5.2017 06:35

jaký solární ohřev

Dobrý den.Mám koupený Bazén Orlando 3,66x0,91 m s pískovou filtrací ProStar 4 ,jaký by jste mi prosím doporučili dostatčující solární ohřev/pyramida 1 či 2 nebo panel-jak velký?/.V blízkosti bazénu mám postavený malý zahradní domek,je tu tedy i možnost položit solární ohřev na plechovou střechu,nevím ,ale zda by to čerpadlo zvládlo. Děkuji za radu.Radka Z.
Autor:Jiří Laburda Datum:23.5.2017 13:24

Re: jaký solární ohřev

Dobrý den, k tomuto bazénu je vhodný solární ohřev Slim 90 - 360 nebo Slim 3000. Filtrace ho zvládne. Na střechu ohřev dávat nedoporučujeme., je vhodné ho umístit na stejnou úroveň, jako je filtrace.
Autor:Josef Rouček Datum:11.2.2017 14:33

pyramida

stačí pro ohřev bazenu oválu cca 20 kubiků jestli ano o kolik stupnů se voda prohřeje děkuji
Autor:Jiří Haken Datum:13.2.2017 13:59

Re: pyramida

Dobrý den, pro takto objemný bazén doporučujeme solární panel: https://www.marimex.cz/solarni-ohrev-slim-360/ Vámi dotazované pyramidy můžete také použít, ale ohřev vody nebude tolik účinný.
Autor:Doc. JUDr. Miroslav NĚMEC, Ph.D. Datum:6.1.2017 10:12

Schéma zapojení tohoto solárního ohřevu vody v bnazénu

Vážení, můžete mi laskavě poslat schéma správného zapojení tohoto vámi nabízeného solárního ohřevu do systému mezi čističkou a bazénem. Mám krihový laminátový bazén se spodním středovým vypouštěním a dvěma tryskami. Bazén má objem, cca 13 m3, o kolik stupňů se mi může ohřát voda v bazénu za slunečného počasí během týdne? Děkuji vám za odpovědi.
Autor:Jiří Laburda Datum:9.1.2017 09:49

Re: Schéma zapojení tohoto solárního ohřevu vody v bnazénu

Dobrý den, schéma bohužel k dispozici nemáme. Ohřev se zapojuje na výstup vody z filtrace a na vstup vody do bazénu. K napojení jsou nutné hadice 32 mm, stejně tak vstupy na bazénu a filtraci. Pokud máte zapuštěný bazén, domnívám se ale, že tyto rozměry mít nebudete.. Doporučuji si  tedy nejdříve prověřit, zda vůbec dokážete ohřev napojit.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení